İngilizce Türkçe Tercüme

Tercüme (çeviri), bir dili geliştirip anlamaya çalışan insanın ilk döneminden, yaşamının ilk anlarından itibaren hep var olmuştur. Bu nedenle çeviri, insanın insanlaşmasının, yaşamının uygarlaşmasının en büyük aracı olmuştur. Sürekli küreselleşen, ticarette sınırların kalktığı bir dünyada iletişimin aracı dili İngilizce.

İngilizce; diplomasi, iş, bilim, teknoloji, bankacılık, bilgisayar, tıp, havacılık, mühendislik, turizm sektörlerinde geçerli olan uluslararası bir dildir. BM ve NATO silahlı kuvvetlerinin resmi dilidir.

İngilizce dünya genelinde yaklaşık bir milyar kişi tarafından bilinmektedir. 350 milyon insanın ana dilidir ve Mandarinden sonra en fazla konuşulan dildir.

Konusunda uzman kurumlar ve noter yeminli tercümanlarımız ile yaptığımız çevirilerin teknik temelinin de güçlü olması için son teknolojik araçları, tam donanımlı bilgisayarları, çağdaş program ve yazılımları kullanıyoruz. Müşterilerimizin özel ya da ticari tüm sırları bizimle güvendedir.

Bizim için yeminli tercüme; müşterilerimizin bizimle irtibata geçtiği anda başlayan bir “gizlilik anlaşması” anlamına gelmektedir. Tercüme kalitesi, bir firmanın satış ve pazarlama gibi birçok alanda başarısına doğrudan etki etmektedir. Yanlış tercüme ise telafi edilemez zararlara sebebiyet verebilmektedir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli tercüme hizmetini en uygun tercüme fiyatları içerisinde sunmayı hedefliyoruz.

CEVİRİ SEPETİ

cevirisepeti.net bir Eylül Çeviri girişimidir. Eylül Çeviri San. Tic.ve Ltd. şirketi sekörde 29. yılındadır.

Eylül Çeviri Türk Tercüme sektörünün öncü firmalarından olup 150 kadrolu, 400 freelance çalışanımız mevcuttur.

DEVAMI

Türkiye Noterler Birliği

Türkiye Noterler Birliği Kayıtlı Tercüme Platformu

Site Dilleri

Türkçe Türkçe | English English

Gizlilik Sözleşmesi

WHATSAPP

(850) 532 19 90

Telefon: 0 (850) 532 19 90

MESAJ GÖNDER