Online Makale Tercümesi

Bilindiği üzere makale herhangi bir konuda, bir görüşü, bir düşünceyi savunmak, anlatmak veya kanıtlamak için yazılan yazılara denir. Gazete, dergi, hakemli dergi vb. yerde yayımlanırlar. Bir konuda görüş, düşünce, öne sürüm ya da bir tezi savunmak, desteklemek için yazılan “makale” denir. Makaleler bir gerçeği kanıtlamak ya da desteklemek için yazılır. Makale yazımlarında bilimsel verilerden yararlanılmaktadır.

Cevirisepeti.net gizliliğinize önem vererek makalelerinizi 3. Şahıslarla asla paylaşmaz. Birçok dilde akademik çeviri alanın da uzman tercümanlarımız tarafından memnuniyetiniz en üst noktada tutularak çeviri işleminiz gerçekleştirir. Gerekirse tercümanımız sizinle birebir görüşerek makale çevirinizi tamamlar.

Mühendislik, tıp, edebiyat, tarih vb. konularda alanında uzman tercümanlarımız tarafından bilimsel makaleleriniz terminolojisine uygun olarak çevrilecektir. Mesleki tecrübemiz ve yılların deneyimi ile her türlü akademik ve makale tercümelerinde cevirisepeti.net bir adım yanınızda.

Unutmayın,

Doğru tercüme her şeydir...

CEVİRİ SEPETİ

cevirisepeti.net bir Eylül Çeviri girişimidir. Eylül Çeviri San. Tic.ve Ltd. şirketi sekörde 29. yılındadır.

Eylül Çeviri Türk Tercüme sektörünün öncü firmalarından olup 150 kadrolu, 400 freelance çalışanımız mevcuttur.

DEVAMI

Türkiye Noterler Birliği

Türkiye Noterler Birliği Kayıtlı Tercüme Platformu

Site Dilleri

Türkçe Türkçe | English English

Gizlilik Sözleşmesi

WHATSAPP

(850) 532 19 90

Telefon: 0 (850) 532 19 90

MESAJ GÖNDER